Artykuły w kreatorze stron www WebWave

Pozostałe artykuły

Artykuł z galerią zdjęć

Siłą funkcji artykułów w kreatorze stron www WebWave jest możliwość oddzielenia treści od formy, w jakiej ta treść jest prezentowana. Na treść artykułu składa się tekst i zdjęcia. Tekst możemy wpisać w elementach specjalnych, które domyślnie umieszczone są w każdym wzorze artykułu. Aby umieścić zdjęcia, musisz do wzoru artykułu dodać galerię, slider lub lightbox. W tym celu wykonaj następujące czynności:

 

1) Edytuj wybrany wzór artykułu lub stwórz nowy

 

 

2) Dodaj do wzoru artykułów galerię, slider lub lightbox

 

Zrobisz to dokładnie tak samo, jakbyś edytował zwykłą podstronę. Możesz dodać dowolnie dużo takich elementów. Do każdej galerii, lightboxa lub slidera możesz wgrać przykładowe zdjęcia. Będą one domyślnie wyświetlane w każdym artykule, który utworzysz na podstawie tego wzoru.

 

3) Zakończ edycję wzoru artykułów

 

 

4) Dodaj nowy artykuł korzystającą z utworzonego wzoru artykułów

 

 

5) Dodaj zdjęcia do galerii, slidera lub lightboxa

 

Gdy utworzysz nowy artykuł, w każdej galerii, lightboxie i sliderze będą domyślnie wgrane zdjęcia, które umieściłeś we wzorze artykułu. Podmień je teraz na zdjęcia, które chcesz umieścić w tym wybranym artykule. Pamiętaj, że zdjęcia, które tutaj wprowadzisz, będą widoczne tylko w tym artykule.

 

Zmiany w treści galerii, lightboxa i slidera, tak samo jak zmiany w nagłówku i treści artykułu, są widoczne wyłącznie w tym jednym artykule i nie mają wpływu na inne artykuły.

Więcej o:

Artykuły

© Copyright 2017 by WebWave   |   Created by Adrian Bizewski

WebWave CMS - logo